CFF Kama 2022

CFF KAMA 2022

Pre sledovanie live prenosov môžete využiť nášYouTube kanál

Pre lepší prehľad a všetky potrebné informácie sme sa rozhodli pre vytvorenie tohto portálu. Veríme, že všetko dôležité sa tu objaví, ak však budete mať nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať aj osobne na telefónnych číslach +421 944 160 390, +421 915 219 693, alebo cez email kama@sbb.sk.

 • 7. - 8. 5. 2022

  dátum

 • 10€ / hráč

  maximálny počet hráčov je 10 + 2 osoby z realizačného tímu

Prihlasovanie

Tento rok sme sa rozhodli, že prihlasovanie nebudeme riešiť platbou vopred. Všetky účastnícke poplatky vybavíte priamo na mieste konania. Účastnícky poplatok činí 10€ na hráča. Zvyšné, vyššie poplatky sú nasledovné:

Ak budú hráči prespávať, záleží od počtu nocí, a tým pádom aj počtu raňajok, obedov, večere.

 • 10€ účastnícky poplatok
 • 5€ prespávanie (pri dvoch nociach to činí dokopy 10€)
 • 5€ jedlo navyše

Čiže, ak hráč bude prespávať prvú noc, poplatok činí 15€ (prespatie a 1x jedlo navyše). Ak bude prespávať dve noci, poplatok bude 25€ (dve prespatia, 2X jedlo navyše). V prípade príchodu v sobotu ráno a odchodu po konci turnaja v nedeľu, poplatok činí 20€.

Začiatok turnaja v obidva dni je naplánovaný na 08:00. V sobotu začíname svätou omšou a pokračujeme v zápasoch. V nedeľu v kategórií starších začíname o 08:00 dvomi zápasmi v skupine. Následne o 09:00 sú všetci pozvaní na mládežnícku svätú omšu. Po nej budeme pokračovať v zápasoch v základnej skupine. Ukončenie turnaja spolu s vyhodnotením je naplánované na 16:30.

CFF Kama 2022

Ubytovanie

Vieme, že cestovanie môže byť komplikované hlavne pre tých z vás, ktorí cestujete z ďaleka. Pre vás budú k dispozícii priestory saleziánskeho strediska aj na prespávanie, ale odporúča sa, aby všetci tí, ktorí môžu prísť až v deň konania turnaja, tak aj urobili.

Rozhodli sme sa takto kvôli stále aktuálnej covid situácii. Tie tímy, ktoré sa kvalifikovali v obidvoch kategóriách a majú hráčov, ktorí hrajú v obidva dni, môžu prísť už v piatok večer. V prípade nejasností môžete situáciu riešiť telefonicky u Iva Štofeja, SDB na telefónnom čísle: +421 903 318 123.

CFF Kama 2022

Strava

Strava bude komplet zabezpečená a jej rozsah bude závisieť od počtu dní, počas ktorých sa hráči budú nachádzať v saleziánskom stredisku. Bližšie informácie ešte doplníme.

CFF Kama 2022

Doprava

Predpokladáme, že väčšina z vás sa bude prepravovať autami. Pre tých, ktorí prídu vlakmi alebo autobusmi, tu nájdete prehľad spojov.

Pre účastníkov, cestujúcich vlakmi:

 • 20 alebo 29 zo zastávky Železničná stanica na zastávku Rudohorská stred
 • 28 zo zastávky Železničná stanica na zastávku Tatranská

Pre účastníkov, cestujúcich autobusmi:

 • 20 alebo 29 zo zastávky Autobusová stanica na zastávku Rudohorská stred
 • 28 zo zastávky Autobusová stanica na zastávku Tatranská

Pravidlá

Oficiálne pravidlá, podľa ktorých sa bude hrať na turnaji. Oproti minulému roku prešli drobnými úpravami, čiže vám odporúčame si ich prečítať.

Otvoriť

Kategória mladší

A – SkupinaB – Skupina
Žilina KŠKx
PrešovDubnica
MichalovceMiletička
MamateykaBanská Bystrica

Kategória starší

A – SkupinaB – Skupina
DubnicaBardejov
MichalovceBanská Bystrica
Prešov Námestovo
Žilina SOŠKošice 3H

Rozlosovanie tímov bolo určené na základe umiestnenia na regionálnej kame. Tímy, ktoré sa umiestnili na prvom a štvrtom mieste na západe sú v rovnakej skupine ako druhý a tretí tím východnej. Námestovo mladší, ako ďalší v poradí dostali pozvánku, nakoľko Humenné svoju účasť odrieklo a nie je žiadny ďalší tím v poradí v rámci Kama východ mladší.

update – Námestovo posunulo svoju pozíciu a ďalším tímom v poradí bola Banská Bystrica
update2 – Košice 3H na poslednú chvíľu odriekli svoju účasť, a keďže už nie je ďalší tím v poradí, ktorý by ich mohol nahradiť, jedna skupina bude mať len tri tímy a zmení sa aj spôsob hrania.

Nepostupujúce tímy hrajú skupinu o 5. miesto.

Tento projekt bol podporený z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.