Stretká a krúžky v Salezku – 2021/2022

V našom saleziánskom mládežníckom stredisku môžete svoje deti zapísať na rôzne pravidelné aktivity – stretká a krúžky, ktoré vedú naši animátori a dobrovoľníci. Viac informácii vám radi poskytneme pri osobnej návšteve nášho Salezka, alebo nás môžete kontaktovať prostredníctvom našej fb stránky Saleziáni Banská Bystrica – Salezko, poprípade telefonicky.

Dievčenské stretká
NázovDeň a časKontaktMiestnosť
IMOS dievčatá (3. ročník ZŠ)Utorok 16:30Megi Tomaštíková, Anička Tomaštíková, Ema Baníková, Katka MurinováVeľká klubovňa
Poimosáčky (4. ročník ZŠ)Piatok 17:00Daniela Macková, Martina KopálováMalá klubovňa
Špagetky (5. ročník ZŠ)Streda 16:30Tereza Mečiarová, Tamara HarajdováDievčenská
Krásne Hermiony (6. ročník ZŠ)Streda 16:30Veronika Monišová, Agnes MonišováŠkôlkarik
Babinec (6.-7.ročník ZŠ)Piatok 16:30Ema Turčanová, Tereza TurčanováDievčenská
8-mačky (7. ročník ZŠ)Streda 16:30Ema Soláriková, Mária PalušováVeľká klubovňa
Animátorky I.Streda 19:00sr. Zuzka, Agi MackováDievčenská
Kávičkárky (animátorky II.)Streda 19:00sr. Pauli, Betka OndrejkováKancelária Orientačných dní
Animátori mix VŠ
Chlapčenské stretká
NázovDeň a časKontaktMiestnosť
Imos stretko (3. ročník)Streda 15:30Lukáš Záhumenský, Adam Founis, Timotej MonišVeľká klubovňa
Štvrtáci (4. ročník)Utorok 16:00Lukáš Závodník SDB, Maxim Šurka, Tomáš ŠiráňChlapčenská
Robko 25 (5. ročník ZŠ)Streda 16:30Dávid Moniš, Adam Belan, Samo HubačMalá klubovňa
Alani (6. ročník ZŠ)Piatok 16:00Šimon Hajkovský, Juraj ŠiráňVeľká klubovňa
Ffff (7.-8. ročník ZŠ)Piatok 15:30Matej Lukáč, Lukáš Závodník SDB, Jano MurinChlapčenská
Pňaci (9. ročník-birmovanci)Streda 16:30Lukáš Závodník SDB, Jakub ObšajsníkChlapčenská
Alfa (animátorské stretko)Streda 19:00Lukáš Závodník SDB, Marek HrabajDrevenica/hudobka
Animátori mix VŠ
Birmovanecké stretká
NázovDeň a časKontaktMiestnosť
Pňaci Streda 16:30Lukáš Závodník SDB, Jakub Obšajsník,Chlapčenská
Birmovanci II.Štvrtok 19:00Ivo Štofej SDBSakristia
Birmovankyne I.Streda 18:30sr. Mery, Monika OndrejkováVeľká klubovňa
Birmovankyne II.Štvrtok 17:00Monika Frandelová, Daniela SlašťanováVeľká klubovňa
Vysokoškolské stretká
NázovDeň a časKontaktMiestnosť
Vysokoškoláci- animátori
Vysokoškoláci- cezpoľní
Krúžky
NázovDeň a časKontaktMiesto
Futbalový krúžok (1.-5. ročník)Utorok, štvrtok 16:30Laco BaczigálFutbalové ihrisko
Futbal U15 (5.-9. ročník)Streda 16:00Jano Murin, Šimon Stellmach, Šimon HajkovskýFutbalové ihrisko
Futbal U19 (SŠ)Štvrtok 19:30Ivo BernátFutbalové ihrisko
Animátorský futbalStreda, nedeľa 19:30Noro GuraFutbalové ihrisko/telocvičňa
Pingpong mužiPondelok 18:00Peter MonišHerňa
SaDetz (detský zbor)Nedeľa 09:00Hudobka
STAGG (mládežnícky zbor)Piatok 17:00 a nedeľa 07:45Monika OndrejkováHudobka
Saleziánska hokejbalová liga
NázovDeň a časKontaktMiesto
Všeobecná športová príprava so zameraním na hokejbal (5-7 rokov)Streda 17:00Peter Jurčišin-Kukľa SDB, Tomáš ŠtrbaHokejbalové hrisko
Tréning U10Utorok, štvrtok 17:00Peter Jurčišin-Kukľa SDBHokejbalové hrisko
Tréning U12Utorok, štvrtok 17:00Peter Jurčišin-Kukľa SDBHokejbalové hrisko
Spoločný herný tréningPiatok 17:00Peter Jurčišin-Kukľa SDBHokejbalové hrisko