SHL – Saleziánska Hokejbalová Liga – sezóna 2016/17

Aktuálne nám skončila 1. fáza Jesennej časti. Vpravo môžeme vidieť poradie tímov po tejto fáze. Každý si odohral zhodne po 7 zápasov. Nasleduje fáza v ktorej sme rozdelili tímy do 2 divízií.

Dátum Domáci Hostia Stav Hviezdy zápasu Zaujímavosť
2.11. HbK Kopec Srandy Amatéri 6:4 Michal Bošeľa, Timotej Briak Kopec Srandy oplatil prehru z 1. zápasu
15.11. HbK Mlaďasi Troll Team 1:3 Sebastian Droba, Juraj Barto U Mlaďasov sa našiel ďalší strelec gólov Sebastian D.
16.11. HK Mikrobus HbK Mlaďasi 5:1 Samuel Jurek, Jakub Murín
16.11. Plán B HbK Redberries 3:7 Matúš Vongrej, Benjamín Potoček
22.11. Troll Team HK Mikrobus 1:4 Matúš Matušek, Ondrej Pršo Troll Team dokázal hrať celkom vyrovnanú partiu po 1. prehre 0:17