Na ceste za Duchom Svätým

Cez víkend 19. až 21. apríla sa naši birmovanci vybrali do Jasenia na svoju poslednú birmovaneckú chatu. Počasie im síce veľmi neprialo, no prežili spolu krásny čas plný športových ale aj kolektív rozvíjajúcich aktivít.
V piatok večer sa po ubytovaní na izbách odreagovali pri zábavných súťažiach v skupinkách a naladili sa na nabitý víkend. Sobotu odštartovali duchovnou obnovou, nasledovala svätá omša a po chutnom obede nechýbal ani čas vonku,  rozhovory s kamarátmi a samozrejme ani párty plná spevu a tanca. V nedeľu minutú energiu dobyli na vytúženom slniečku pri športových súťažiach.

„Na chate nám spolu bolo všetkým super, animátori sa nám stíhali venovať od rána do noci aj mimo akčného programu. No napriek nabitému programu sme si našli chvíle voľna, ktoré sme mohli vyplniť rozhovormi a aktivitami s kamošmi a myslím si, že sme sa všetci vrátili domov so zážitkami,“ zhodnotil birmovanec Michal Hajkovský.

Veríme, že si naši birmovanci odniesli presne to, čo v tomto čase pred prijatím sviatosti birmovania potrebujú, a že sa v takejto zostave uvidíme aj budúci rok na Strediskovej škole animácie.

Ema Justína Soláriková

Fotogaléria

19. - 21. 4. 2024

dátum

Jasenie

miesto

Ema Justína Soláriková

autor fotiek

Preberanie fotiek a článkov z webstránky www.sbb.sk bez súhlasu autora je prísne zakázané.

Saleziáni Don Bosca, Banská Bystrica, všetky práva vyhradené ©.