V SALEZKU sa chystá nový muzikál BOLA RAZ JEDNA KLIETKA

Po ročnej odmlke sme sa aj toho roku rozhodli nacvičiť muzikál! Ideme znova ťažiť z nadšenia mnohých dobrovoľníkov z radu mladých aj dospelých.

U saleziánov v Sásovej to znova ožíva hudbou a tancom. Stavajú sa kulisy, nacvičujú sa tance, spevy, cibria sa dialógy… to všetko preto, aby sa spoločenstvo nadšených mladých aj starších dalo ešte viac dokopy a hravou formou, poodhalilo v čom tkvie ten parádny úspech dona Bosca vo výchove.

Rodí sa nový muzikál „Bola raz jedna klietka“!

Môžete sa tešiť na nové predstavenie, veselú rozprávku, ktorá v sebe skrýva veľa humoru, pekných vizuálnych efektov, strhujúceho tanca a chytľavých pesničiek.

Na začiatku sa všetci ocitneme v krajine, kde sa obloha zatiahla a ľudia žijú bez štipky radosti. Nachádza sa tam veľká klietka, ktorá sa stále viac a viac rozpína. Za jej mrežami končí veľa úbohých detí. Kráľ má hlavu v smútku. Nejeden odvážny muž sa pokúšal postaviť sa zoči voči obludným príšerám, ktoré tieto klietku obliehajú. No zavše za mrežami skončí sám. Až sa jedného dňa karta úplne obráti.

Nájde sa totiž jeden mladý odvážny chlapec, ktorý sa s pomocou svojho zázračného medailónu pokúsi riešiť situáciu. A postupne nachádza tie správne nástroje na zničenie klietky. Ako sa volá ten chlapec a akú dobrodružnú cestu musí podniknúť? Tak to sa ukáže na premiére nového muzikálu 9. februára 2020 o 16:30 a 19:00 hod. v Misijnom dome.

Aktuálne informácie nájdete na www.sbb.sk/muzikal

Námet:

Paolo Zini SDB LE STORIE DI GABBIE E DI MOSTRI

Réžia choreografie:

Katarína Lafférsová

Scenár, réžia a dramaturgia:

Juraj Kovaľ SDB

Účinkujú:

mladí zo saleziánskeho strediska v Banskej Bystrici

Preberanie fotiek a článkov z webstránky www.sbb.sk bez súhlasu autora je prísne zakázané.

Saleziáni Don Bosca, Banská Bystrica, všetky práva vyhradené ©.