RODIČKO: Ako sa nezblázniť (z Vianoc)?

Spoločne s odborníkmi a rodičmi sme sa rozhodli zorganizovať nový projekt RODIČKO – inšpiratívne večery (nielen) pre rodičov, ktorí chcú lepšie rozumieť svojím tínedžerom, poznať reálne nástrahy, ktorým dnes čelia a zároveň pri tom všetkom neupadnúť do zúfalstva.

Pozývame vás načerpať zo skúseností a vedomostí kvalitných lektorov, ktorí vás prevedú rôznymi rodičovskými témami a odpovedia aj na vaše aktuálne či dlhodobo nezodpovedané otázky.

V stredu – 20.12.2023 o 19:00

sa poslednýkrát v tomto kalendárnom roku stretneme na online RODIČKU, tentokrát s aktuálnou témou:

Ako sa nezblázniť (z Vianoc)?

Pre mnohých ľudí sú Vianoce časom radosti a osláv, ale pre iných môžu byť zdrojom stresu a úzkosti. Spoločne budeme premýšľať a “radiť“, ako si udržať duševné zdravie a vyrovnanosť nielen počas tohto hektického predvianočného či vianočného obdobia, ale aj ako uchopiť rôzne duševné výzvy, ktoré s týmto obdobím prichádzajú.

“Stresom” nás bude sprevádzať doc. Juraj Holdoš, PhD. – psychológ, psychoterapeut, vysokoškolský pedagóg.

Naši pravidelní darcovia si záznam z Rodička budú môcť pozrieť aj nasledujúcich 14 dní po jeho odvysielaní na špeciálnom linku, ktorý im pošleme !
O našej práci s triednymi kolektívmi sa DOZVIEŠ tu: https://od.sbb.sk/
AK POTREBUJEŠ POMOC, JE TU NAŠA PORADŇA: od.sbb.sk/rodicko-poradna
PODPORIŤ nás môžeš tu: sbb.sk/stavsnaminamladych
ĎAKUJEME! Tvoja podpora je pre nás nesmierne vzácna a dôležitá!
Podujatie bude realizované z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Viac o Orientačných dňoch a našej práci s triednymi kolektívmi nájdete na webe od.sbb.sk alebo na facebooku Orientačné dni Banská Bystrica.

Prezentácia ku Rodičku s témou – Naučiť sa učiť sa

RODIČKO – Pár tipov, ako sa brániť hoaxom

Prezentácia Vladimíra Šnídla vo formáte pdf

Viac o Orientačných dňoch a našej práci s triednymi kolektívmi nájdete na webe od.sbb.sk alebo na facebooku Orientačné dni Banská Bystrica.

Poznámky ku Rodičku s témou – Deti: súperi alebo spojenci?

Orientačné dni

Partneri a sponzori: